Erythrocyte
http://erythrocyte.anatolianrock.com
Resmi MyspaceSayfasi!
 
 Ana Sayfa
 Grup Hakkında
 Grup Elemanları
 Demolarımız
 Fotoğraf Albümü
 Forum
 Linkler
 Bize Ulaşın
 
 
<<Geri 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 İleri>>
Cevapla
shifty_cfh

Evet konu kapanmalı artık.Aranızda geçen muhabbetleri bilmiyorum açıkcası bilmekte istemiyorum.Ancak arada kırgınlık olmazsa herşey daha güzel olacaktır.
Bu mesajın yazıldığı tarih : 22 Ekim 2006 6:42 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
iam666

arkadaşlar yazmıcam yazmıcam dedim ama artık şu şeyleri bırakın ya mehmet sen değil misin konu kapanmıştır diyen.... hem grubun artık bi adı bi ağırlığı var buna yakışan işler yapın bakın hiç biriniz saçma sapan kişilikler değilsiniz bunlar size yakışmıyor. öfkelerimize doldurmalara paranoyamıza yenik düştüğümüzde ne kadar yanlış yaptık gördünüz hepimizin hataları vardı en büyük bokluk yapan işin çivisini çıakrtan adam  ben oldum biliyorum... ama bu konularda konuşmayalım artık... bastırmasın böle şeyler müziği... başarılar....
Bu mesajın yazıldığı tarih : 21 Ekim 2006 8:31 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
erythserkan

ben ağzımın payını yeterince aldımm...sadece fikrimi soledım
merak etme daha fazla deşelemicemm...rahatına bak

(erythserkan tarafından 21 Ekim 2006 6:12 ÖS tarihinde degiştirildi.)

Bu mesajın yazıldığı tarih : 21 Ekim 2006 6:11 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
Phere

Gördüğüm kadarıyla bir şey değişmemiş...Efe boşuna yazmışsın kardeşim o kadar şeyi..
Bu mesajın yazıldığı tarih : 21 Ekim 2006 12:19 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
Erathir

işte shifty cim görüyorsun ki insanlar agızlarının payını almaya doymuyor ve bana laf bırrakıyor... ama söz verdim bişey demicem.. ayrıca bu konu kapandı tekrar deseleme erythserkan....
Bu mesajın yazıldığı tarih : 21 Ekim 2006 12:44 ÖÖ
Bu mesaj rahatsız edici
 
erythserkan

shifty  solediklerinin cogu dogru ama benımde gercekten dogru olduuna ınandıgım bı yazı yazmıssınn  "Grubun menfaatine göre hareket edilmesi mevzusuna ise hiç katılmadığımı söylemeliyim.Herşeyden önce arkadaşlık gelir gerisi zaten yavaş oluşurr. " buna ayrıca katılıyorumm.;)
Bu mesajın yazıldığı tarih : 20 Ekim 2006 11:10 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
shifty_cfh

tamam şahane konserlerde görüşürüz ;)
Bu mesajın yazıldığı tarih : 20 Ekim 2006 1:18 ÖÖ
Bu mesaj rahatsız edici
 
Erathir

shifty haklısın galiba olaylar biraz cabuk gelişti tabi sinirle insan kontrolunu kaybediyor, dolayısıyla gözünü kırpmadan cevaplar veriliyor. Neyse öncekileri silersek alakasız olur dizi.. ama bundan sonra yazmamaya bakarız ;))
Bu mesajın yazıldığı tarih : 20 Ekim 2006 12:10 ÖÖ
Bu mesaj rahatsız edici
 
Boureaque

+1907
Yürü bre efe.Efe abinizin dediklerini yapın bakıyım o ne derse o olur bu alemde.Şaka bi yana doğru sölüosun saçma sapan bi polemik oldu ama keyifleri bilir ne diyim...
Konser olayına gelince; ısrarlar sonucu konserlere çıkıyoruz yani bir organizatör dostumuz yüzünden.Zaten çıkacağımız barların kalitesi her bakımdan düşük ama yinede son kadroyla artık birşeyler yapma wakti geldi sanırım.Yorum için saolun..
Bu mesajın yazıldığı tarih : 19 Ekim 2006 7:31 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
shifty_cfh

Selamlar...
Birkaç şey yazmak istiyorum.Öncelikle forumda dönen muhabbet çok yanlış.Hem çıkan elemanlar hemde grubun şu anki kadrosu çok yanlış cümleler sarfetmiş kanımca.Bu tip şeyler özeldir ve ne olursa olsun özel kalmalıdır.
Çıkan elemanların tanıdıklarının yazdıkları yazılar da çok yanlış ve gereksizdi bunlara hiç gerek yok.
Erathir in yazdığı yazı ise doğrular içersede burada ki en gereksiz ve yanlış cümleleri içeren yazıdır bence.Öncelikle o büyük harflerle yazılan yazılar çok kırıcı, saygı ve sevgiden bahsedilip ardından böyle şeyler yazılmamalıydı.cikolataa ya yazılan yazılar ise keşke yazılmasaydı.Bu kişi kimdir nedir grupla ilişkisi nedir zerre bilmiyorum ancak tavırların çok yanlıştı.Grubun menfaatine göre hareket edilmesi mevzusuna ise hiç katılmadığımı söylemeliyim.Herşeyden önce arkadaşlık gelir gerisi zaten yavaş yavaş oluşur.
Dışarıdan dinleyicilerin yorumlarını da göz önünde bulundurmayacaksanız bu sizin eksiğiniz olur düşüncesindeyim.Benim bu yazımıda dikkate almama hakkına sahipsiniz.Ben derim ki herkes yazdığı mesajlarını değiştirsin ve bu konu hakkında bir kere daha düşünsün.Aranız düzelir düzelmez buna karışamam ama dediğim gibi bu tip mevzuları foruma taşımayın.

Başka bir konuda daha yazıcam.Grubun 22 - 25 -28 Ekim tarihlerinde konserleri var.Tarihler çok kötü.Biliyorum uzun zamandır konsere çıkamadınız ve fırsatları değerlendiriyorsunuz ama ardı ardına verilen konserler size bir fayda vermez.Kısaca söylemek istediğimde kendinizi seyirciye özletin.

Yukarıda bahsettiğim konuları cidden dikkate alıp almamak size kalmış.Bu konu hakkında cevap yazılmayacağınıda söylemişsiniz.Beklemiyorum.Ancak bu konuda konuşmak istediğiniz birşeyler hala varsa özel mesaj atabilirsiniz.Mesajları silerseniz bende bu eleştirilerimi silerim ve yeni bir sayfa açılmış olur hadi bakıym ;)
Bu mesajın yazıldığı tarih : 19 Ekim 2006 6:11 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
Cevapla
<<Geri 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 İleri>>